چاپ
ارسال به دوست

استاندار فارس در دیدار با مدیرکل دامپزشکی و شورای نظام دامپزشکی استان:

سطح علمی مجموعه دامپزشکی برای جامعه بشری بسیار موثر و مفید است

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس ، عنایت الله رحیمی در دیدار با مدیرکل دامپزشکی و جمعی از  شورای نظام دامپزشکی با بیان این که دامپزشکان جزء عالم ترین افراد در حوزه تخصصی خود هستند، اظهار کرد: دامپزشکان هم به صورت علمی و هم به صورت تجربی به کسب دانش می پردازند.

 

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با تاکید بر این که مجموعه دامپزشکی به میزان تلاش ها و تاثیراتش در سلامت جامعه، شناخته نشده و خیلی ها با تلاش ها و زحماتشان آشنایی ندارند ، گفت: بایستی در رسانه ها و صدا و سیما مباحث لازم برای تبیین این موضوع مطرح شود تا مردم در خصوص تاثیرات دامپزشکی آگاهی بیشتری به دست بیاورند.

 

استاندار فارس ادامه داد: باید از تهدید شیوع کرونا فرصت ایجاد کنیم و با توسعه دسترسی مردم به شبکه های اجتماعی و اینترنت، ارائه خدمات دامپزشکی به صورت الکترونیک و مجازی صورت گیرد.

 

رحیمی با تاکید بر اهمیت خدمات دامپزشکان در واحدهای تولیدی، تصریح کرد: باید احساس نیاز به حضور دامپزشکان در واحدهای تولیدی تقویت شود تا ارزش کار آنان درک و هزینه های آنان جبران شود.

 

در این دیدار حمیدرضا ناظمی  مدیرکل دامپزشکی استان فارس ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های این اداره کل گفت: مجموعۀ فعالان حوزۀ دامپزشکی با از خود گذشتگی و ایثار سد دفاعی و خط مقدم مقابله و مبارزه با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام‌هستند.