چاپ
ارسال به دوست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و دانش‌آموخته دامپزشکی در دیدار با رئیس سازمان دامپزشکی و معاونان تاکید کرد:

مجلس از طرح حمایت از مخاطرات جانی برای جامعه دامپزشکی حمایت خواهد کرد

نماینده دانش آموخته دامپزشکی در مجلس از حوزه انتخابیه سراب با حضور در سازمان دامپزشکی کشور و دیدار با رئیس این سازمان و معاونان وی، روز ملی دامپزشکی را به جامعه دامپزشکی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر یوسف داودی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس که دانش‌آموخته دامپزشکی است امروز  16 مهر 99 با حضور در سازمان دامپزشکی کشور، با دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس این سازمان و معاونان وی دیدار کرد.

در این دیدار که در سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد، داودی ضمن تشکر از اقدامات ارزنده سازمان دامپزشکی کشور در خط مقدم جبهه سلامت و مقابله با بیماری‌های مشترک، خواستار اهتمام بیشتر همکارانش در مجلس و همچنین سازمان دامپزشکی در دفاع از حقوق ده‌ها هزار فعال در این پیشه شد و افزود: فعالان جامعه دامپزشکی با وجود انواع مخاطرات جانی برای خود در حین انجام ماموریت در دامداری‌ها و تهدید جانی ناشی از عملیات واکسیناسیون به بیماری‌های مشترک انسان و دام و همچنین رم‌کردن و خارج شدن برخی دام‌ها از کنترل، از هیچ کوششی در انجام وظایف شبانه روزی دریغ نکرده و نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه برخی مواقع به دلیل حضور دامپزشکان در دامداری‌ها و درگیر شدن به مواردی مانند جرب و ... این مخاطرات به خانواده آنها نیز منتقل می‌شود، از سازمان دامپزشکی کشور خواست جهت دفاع از حقوق این اقشار اقدام عاجل و لازم را به عمل آورد .

وی قول داد که همکاران او در مجلس نیز در حمایت از این گونه طرح‌های حمایتی هرگونه مصوبه لازم را تصویب خواهد کرد و از همکاری دریغ نخواهد ورزید.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٦٤٨٩/
  • ٢١:١٠ - 1399/07/16/
  • تعداد بازدید: 284
کلید واژه ها